Sekcja snowboard

Snowboard to nie tylko aktywny sport, lecz także pewna filozofia, styl i sposób życia wyrażające niezależność, swobodę i tolerancję. Młodzi ludzie uprawiający tą dyscyplinę tworzą ciekawą i spójną subkulturę.

Zmiany które zaszły w snowboardzie są nie do oszacowania. Żadna z dyscyplin sportowych nie rozwinęła się tak bardzo w tak krótkim czasie. W ciągu niespełna kilkunastu lat ilość osób uprawiających ten sport urosła do kilku milionów i ciągle wzrasta. Największym osiągnięciem tej dyscypliny jest to iż od 1998 roku snowboard stał się jedną z oficjalnych dyscyplin Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Nie jest tajemnicą że snowboard jest czymś szczególnym dla młodych ludzi dlatego też oferta naszej szkoły skierowana jest także dla najmłodszych. Na naszych zajęciach nauka jazdy na snowboardzie połączona jest ze świetną zabawą.

Do sekcji snowboard mogą przystąpić dzieci w wieku 7 lat i starsze. W sekcji prowadzone są zajęcia grupowe oraz indywidualne, dla początkujących oraz dla tych którzy chcą doskonalić już zdobyte umiejętności.

Zapraszamy