Co więcej……

ZIMA

 • Poznajemy nowe stoki narciarskie
  W czasie ferii zimowych szkółka rekreacyjno-narciarska Sport & Fun organizuje 6 godzinne wyjazdy na różne stoki narciarskie. Celem tych wyjazdów jest poznawanie innych, bliższych lub dalszych stoków narciarskich, oraz różnego rodzaju wyciągów. Przy okazji takich wyjazdów poznajemy także nasz region.
  Oprócz poznawania nowych tras narciarskich głównym celem tych wyjazdów jest nauka bezpiecznej i rozważnej jazdy na nartach. Wyjazdy te uczą odpowiedzialnego i bezpiecznego zachowania na stoku ( Dekalog FIS ) oraz zapoznają dzieci z różnorodnym oznakowaniem tras. Bezpieczne i odpowiedzialne zachowanie na stoku pociąga za sobą pozytywne przeżycia na nartach. Przeżycia towarzyszące bezpiecznej jeździe na nartach stwarzają dla dzieci bardzo pozytywny bodziec do doskonalenia swojej techniki jazdy.
  Na te wyjazdy przyjmowane są dzieci, które opanowały w stopniu dobrym samodzielną jazdę na każdym stoku i każdym wyciągu.
  Zapraszamy

cowiecej4

 • szkolenie narciarskie
  proponujemy szkolenie w dowolnym miejscu i czasie dla firm, grup zorganizowanych oraz szkolenie indywidualne

 cowiecej1

 • organizacja imprez na śniegu
  zawody narciarskie (elektroniczny pomiar czasu), gry i zabawy na śniegu

  cowiecej2

LATO

 • Klub zdobywców gór SPORT & FUN
  Zdobywając szczyty górskie, zdobywamy Górską Odznakę Turystyczną
  Turystyka górska należy do popularnych form aktywności każdego człowieka bez względu na wiek. Daje możliwość poznania samego siebie, wzbogaca osobowość i kształtuje ludzkiego ducha. Góry pozwalają wskrzesić wiarę w siły człowieka, ale też spotęgować ją. Górska Odznaka Turystyczna PTTK należy do najstarszych polskich odznak turystycznych i pokazuje poziom umiejętności zachowania się w górach oraz znawstwa gór, i jest swoistą materialną nagrodą za trud górskiej wędrówki.Wycieczki górskie organizowane są od połowy kwietnia do końca października.Wycieczki odbywają się w niedzielę a w okresie wakacyjnym w każdy możliwy dzień tygodnia. W pierwszej kolejności poznawać będziemy najbliższe rejony górskie t.j. Gorce, Pieniny, Beskid Sądecki, Beskid Żywiecki a z czasem inne , dalsze pasma górskie w Polsce i na Słowacji.Klub ma na celu:
  – propagowanie turystyki górskiej wśród dzieci
  – poprawę kondycji i wytrzymałości
  – poznawanie bliższych i dalszych regionów górskich oraz zdobywanie szczytów
  – zdobywanie punktów do Górskiej Odznaki Turystycznej (popularna, brązowa, srebrna i złota)
  – zdobywanie umiejętności zachowania się w górach w różnych warunkach i sytuacjach
  Trasa wycieczek przewidziana jest no ok. 6 – 8 godz. i może zostać zmieniona (skrócona) ze względu na stan pogody, zmęczenie uczestników lub inne przeciwności losu. Wyżywienie na wycieczkach to własny prowiant (najlepiej kanapki, herbata, woda mineralna, coś słodkiego). Wyposażenie małego turysty to plecak z własnym prowiantem na całą wycieczkę, wygodne buty najlepiej górskie, ubranie przeciwdeszczowe (kurtka lub płaszcz foliowy) czapka kaszkietówka.
  Chcąc poznać góry i być w nich w pełni bezpiecznym, trzeba nabyć odpowiedniej wiedzy i praktyki, trzeba się po prostu gór uczyć i nauczyć. Wycieczka w góry sprawi, że sprawdzimy kim jesteśmy i co potrafimy.
  Zapraszamy

 cowiecej5

 • Wakacyjne obozy kondycyjne
  Wakacyjne obozy kondycyjne organizowane są w okresie lipca i sierpnia w rejonie Pienin i Gorców. Obóz trwa 5 dni (od poniedziałku do piątku) Obóz kondycyjny ma na celu:
  – poprawę kondycji u dzieci
  – poznanie najbliższego regionu
  – usamodzielnienie dzieci
  – zabawę i integrację z rówieśnikamiPlan oraz miejsce obozu podawane będą w czerwcu w zakładce aktualności

 cowiecej6

 • Usługi przewodnickie
  część wschodnia Beskidu Zachodniego: Gorce, Beskid Wyspowy, Beskid Sądecki, Pieniny

 cowiecej3

 • Półkolonie
  Półkolonie ze Sport & Fun to świetny pomysł dla tych dzieci , które zostają w mieście na czas wakacji lub ferii. Nie nudź się w domu i przyjdź do nas. Proponujemy zajęcia sportowe, zabawy ruchowe, wycieczki górskie i rowerowe, wspinaczkę i wiele innych atrakcji.

 cowiecej7